4 z 28
Przesuń zdjęcie palcem
SPRZĄTACZKA/ SPRZĄTACZ...

Praca w Łasku. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [listopad 2021]

SPRZĄTACZKA/ SPRZĄTACZ
Miejsce pracy:Łask, łódzkie
Pracodawca:Bogdan Grzegorz Waśniewski DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOśCI I ZARZĄDZANIA
Dostępna od:73 dni
Data ważności:31.12.2021
Data rozpoczęcia:26.08.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 PLN Po okresie próbnym umowa na czas nieokreśłony
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg, odkurzanie i pranie wykładzin, wycieranie kurzu w i na meblach, na parapetach, urządzeniach elektrycznych z, grzejnikach itd. Mycie, czyszcenie i odkażanie umywalek, brodzików, urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach. Mycie dozowników do mycia mycie i luster, mycie schodów i balustrad,kabin prysznicowyc horaz okien, dbanie o powierzony sprzęt i materiały. Praca DPS Dom Seniora Kollumna
Wymagania:wykształcenie - zasadnicze zawodowe

Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Organizacja pracy, samodzielność, dbałość o detale, komunikatywność, życzliwość, punktualność, umiejętność utrzymania czystości.

Zobacz również

Michał Smolarczyk po raz drugi został tatą. Ma syna Jakuba!

Kibice na meczu Industrii z Orlenem Wisłą. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach

Co wiedzą o tobie aplikacje fitness? Zobacz, jakie dane zbierają takie programy

W szkołach rozpoczęły się zajęcia w ramach programu „Edukacja z wojskiem”

Hulajnoga elektryczna. Jakie dokumenty są potrzebne, aby nią jeździć?