MKTG NaM - pasek na kartach artykułów
5 z 28
Przesuń zdjęcie palcem
OPIEKUN OSOBY STARSZEJ...

Praca w Łasku. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [listopad 2021]

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ
Miejsce pracy:Łask, łódzkie
Pracodawca:Bogdan Grzegorz Waśniewski DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOśCI I ZARZĄDZANIA
Dostępna od:73 dni
Data ważności:31.12.2021
Data rozpoczęcia:26.08.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 do 3 200 PLN Dwie zmiany 7- 19 i 19- 7. Po okresie probnym umowa na czas nieokreślony.
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:Pomoc i towarzyszenie mieszkańcom w codziennych czynnosciach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej. Wspieranie mieszkanców w ich codziennych potrzebach i działaniach: pomoc przy spożywaniu posiłków, pomoc w poruszaniu się osobom niepełnosprawnym, pomoc w czynnościach fizjologicznych. Bieżące utrzymanie czystości w pokoju oraz łaziencezamieszkałym przez mieszkańca. Układanie rzeczy osobistych w szafach, mycie , czesanie, ubieranie, kosmetyka . Praca DPS Dom Seniora Kolumna
Wymagania:wykształcenie - średnie ogólnokształcące

Wykształcenie średnie z możliwością uzupełnienia o kursy kwalifikacyjne. Umiejętności związane z opieką osób starszych i przewlekle somatycznie chorych. Mile widziane doświadczenie w branży

Zobacz również

Przegląd tygodnia od 12.05 w Świeradowie-Zdroju

Tygodniowy przegląd prasy w Ogrodzieńcu, (12.05-18.05.2024)

Polecamy

Noc Kupały 2024. Kiedy odbędzie się święto magii i ognia?

Google będzie wiedziało o zhakowaniu twojego telefonu przed tobą

Domowa ice tea w zdrowszej wersji. Ten napoj orzeźwia jak żaden inny