3 z 28
Przesuń zdjęcie palcem
KSIĘGOWY...

Praca w Łasku. Kogo szukają firmy? Jakie pensje? [listopad 2021]

KSIĘGOWY
Miejsce pracy:Łask, łódzkie
Pracodawca:Biuro Rachunkowe Ewelina Lewandowicz
Dostępna od:81 dni
Data ważności:31.12.2021
Data rozpoczęcia:01.10.2021
Wynagrodzenie brutto:od 2 800 PLN
Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu:1
Zmianowość:
Dodane przez:PUP
Zakres obowiązków:księgowanie faktur sprzedaży, zakupu, dowodów wewnętrznych, ustalanie zobowiązań podatkowych, sporządzanie i elektroniczne wysyłanie deklaracji VAT, CIT, PIT; sporządzanie sprawozdania finansowego w tym bilansu, rachunku zysków i strat; kontakty z urzędem skarbowym
Wymagania:wykształcenie - średnie zawodowe
umiejętność - biegła obsługa komputera z obsługą internetu
umiejętność - księgowość komputerowa II stopnia
umiejętność - dobra znajomosć prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości, regulacji podatkowych
staż pracy ogółem - lata: 2

[Umiejętność 2] : dobra znajomość obsługi ksiąg podatkowych tzw. pełna księgowość
[Umiejętność 1] : preferowana umiejętność obsługi programów księgowych Rachmistrz, Rewizor