Według danych PKW wyniki głosowanie w powiecie łaskim wyglądają następująco:
Andrzej Duda - 7.529 głosów - 38,44 proc.
Bronisław Komorowski - 5.330 głosów - 27,21 proc.
Paweł Kukiz - 4.510 głosów - 23,02 proc.
Janusz Korwin-Mikke - 631 głosów - 3,22 proc.
Magdalena Ogórek - 570 głosów - 2,91 proc.
Adam Jarubas - 387 głosów - 1,98 proc.
Janusz Palikot - 252 głosy - 1,29 proc.
Grzegorz Braun - 157 głosów - 0,80 proc.
Jacek Wilk - 111 głosów - 0,57 proc.
Marian Kowalski - 83 głosy - 0,42 proc.
Paweł Tanajno - 28 głosów - 0,14 proc.
W gminie Łask także wygrał Andrzej Duda. Tu wyniki, według PKW, wyglądają tak:
Andrzej Duda - 3.825 głosów - 34,37 proc.
Bronisław Komorowski - 3.360 głosów - 30,19 proc.
Paweł Kukiz - 2.713 głosów - 24,38 proc.
Janusz Korwin-Mikke - 355 głosów - 3,19 proc.
Magdalena Ogórek - 339 głosów - 3,05 proc.
Janusz Palikot - 160 głosów - 1,44 proc.
Adam Jarubas - 159 głosów - 1,43 proc.
Grzegorz Braun - 90 głosów - 0,81 proc.
Jacek Wilk - 77 głosów - 0,69 proc.
Marian Kowalski - 35 głosów - 0,31 proc.
Paweł Tanajno - 17 głosów - 0,15 proc.
Tak wyglądało głosowanie w poszczególnych komisjach gminy Łask:
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Łasku (PG nr 1, ul. Narutowicza 28)
1. Grzegorz Michał Braun
6
2. Andrzej Sebastian Duda
130
3. Adam Sebastian Jarubas
4
4. Bronisław Maria Komorowski
263
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
20
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
164
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
36
9. Janusz Marian Palikot
18
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Łasku (PG nr 1, ul. Narutowicza 28)
1. Grzegorz Michał Braun
3
2. Andrzej Sebastian Duda
148
3. Adam Sebastian Jarubas
5
4. Bronisław Maria Komorowski
148
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
16
6. Marian Janusz Kowalski
2
7. Paweł Piotr Kukiz
131
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
17
9. Janusz Marian Palikot
9
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Łasku (ŁDK, ul. Narutowicza 11)
1. Grzegorz Michał Braun
2
2. Andrzej Sebastian Duda
287
3. Adam Sebastian Jarubas
7
4. Bronisław Maria Komorowski
273
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
20
6. Marian Janusz Kowalski
2
7. Paweł Piotr Kukiz
149
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
30
9. Janusz Marian Palikot
12
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
9
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Łasku (SP nr 1, ul. 9 Maja 12)
1. Grzegorz Michał Braun
1
2. Andrzej Sebastian Duda
328
3. Adam Sebastian Jarubas
14
4. Bronisław Maria Komorowski
223
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
23
6. Marian Janusz Kowalski
1
7. Paweł Piotr Kukiz
168
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
17
9. Janusz Marian Palikot
15
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
4
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Łasku (SOSz-W, ul. Mickiewicza 6)
1. Grzegorz Michał Braun
10
2. Andrzej Sebastian Duda
220
3. Adam Sebastian Jarubas
6
4. Bronisław Maria Komorowski
233
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
24
6. Marian Janusz Kowalski
7
7. Paweł Piotr Kukiz
203
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
20
9. Janusz Marian Palikot
4
10. Paweł Jan Tanajno
2
11. Jacek Wilk
1
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Łasku (PG nr 2, ul. Berlinga 1 - wejście od Batorego)
1. Grzegorz Michał Braun
9
2. Andrzej Sebastian Duda
214
3. Adam Sebastian Jarubas
9
4. Bronisław Maria Komorowski
187
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
21
6. Marian Janusz Kowalski
3
7. Paweł Piotr Kukiz
155
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
16
9. Janusz Marian Palikot
8
10. Paweł Jan Tanajno
1
11. Jacek Wilk
2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Łasku (PG nr 2, ul. Berlinga 1)
1. Grzegorz Michał Braun
3
2. Andrzej Sebastian Duda
227
3. Adam Sebastian Jarubas
6
4. Bronisław Maria Komorowski
202
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
17
6. Marian Janusz Kowalski
1
7. Paweł Piotr Kukiz
150
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
20
9. Janusz Marian Palikot
10
10. Paweł Jan Tanajno
4
11. Jacek Wilk
3
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Łasku (SP nr 5, ul. Szkolna 1 - Przylesie)
1. Grzegorz Michał Braun
7
2. Andrzej Sebastian Duda
300
3. Adam Sebastian Jarubas
5
4. Bronisław Maria Komorowski
241
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
43
6. Marian Janusz Kowalski
6
7. Paweł Piotr Kukiz
298
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
29
9. Janusz Marian Palikot
19
10. Paweł Jan Tanajno
4
11. Jacek Wilk
10
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Łasku (ZSO, ul. Toruńska 1 - Kolumna)
1. Grzegorz Michał Braun
6
2. Andrzej Sebastian Duda
200
3. Adam Sebastian Jarubas
6
4. Bronisław Maria Komorowski
205
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
18
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
141
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
19
9. Janusz Marian Palikot
6
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
10
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Łasku (Przedszkole nr 4, ul. Łączna 1 - Kolumna)
1. Grzegorz Michał Braun
6
2. Andrzej Sebastian Duda
161
3. Adam Sebastian Jarubas
2
4. Bronisław Maria Komorowski
228
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
22
6. Marian Janusz Kowalski
1
7. Paweł Piotr Kukiz
111
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
14
9. Janusz Marian Palikot
7
10. Paweł Jan Tanajno
1
11. Jacek Wilk
2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Łasku (Przedszkole nr 4, ul. Łączna 1 - Kolumna)
1. Grzegorz Michał Braun
2
2. Andrzej Sebastian Duda
209
3. Adam Sebastian Jarubas
5
4. Bronisław Maria Komorowski
201
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
12
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
166
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
21
9. Janusz Marian Palikot
12
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
2
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Teodorach
1. Grzegorz Michał Braun
7
2. Andrzej Sebastian Duda
207
3. Adam Sebastian Jarubas
13
4. Bronisław Maria Komorowski
214
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
26
6. Marian Janusz Kowalski
3
7. Paweł Piotr Kukiz
178
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
23
9. Janusz Marian Palikot
7
10. Paweł Jan Tanajno
2
11. Jacek Wilk
7
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Łasku (SP nr 1, ul. 9 Maja 12 - dla mieszkańców Gorczyna, Maurycy i Woli Łaskiej)
1. Grzegorz Michał Braun
2
2. Andrzej Sebastian Duda
141
3. Adam Sebastian Jarubas
11
4. Bronisław Maria Komorowski
95
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
14
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
128
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
10
9. Janusz Marian Palikot
4
10. Paweł Jan Tanajno
1
11. Jacek Wilk
3
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Łopatkach
1. Grzegorz Michał Braun
3
2. Andrzej Sebastian Duda
126
3. Adam Sebastian Jarubas
1
4. Bronisław Maria Komorowski
82
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
10
6. Marian Janusz Kowalski
1
7. Paweł Piotr Kukiz
69
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
5
9. Janusz Marian Palikot
1
10. Paweł Jan Tanajno
1
11. Jacek Wilk
0
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Okupie
1. Grzegorz Michał Braun
4
2. Andrzej Sebastian Duda
179
3. Adam Sebastian Jarubas
9
4. Bronisław Maria Komorowski
116
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
15
6. Marian Janusz Kowalski
5
7. Paweł Piotr Kukiz
137
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
16
9. Janusz Marian Palikot
9
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
1
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Bałuczu
1. Grzegorz Michał Braun
6
2. Andrzej Sebastian Duda
208
3. Adam Sebastian Jarubas
20
4. Bronisław Maria Komorowski
99
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
10
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
116
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
11
9. Janusz Marian Palikot
7
10. Paweł Jan Tanajno
1
11. Jacek Wilk
1
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 we Wrzeszczewicach
1. Grzegorz Michał Braun
2
2. Andrzej Sebastian Duda
113
3. Adam Sebastian Jarubas
9
4. Bronisław Maria Komorowski
65
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
8
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
29
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
3
9. Janusz Marian Palikot
5
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
0
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Wiewiórczynie
1. Grzegorz Michał Braun
8
2. Andrzej Sebastian Duda
234
3. Adam Sebastian Jarubas
11
4. Bronisław Maria Komorowski
148
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
9
6. Marian Janusz Kowalski
2
7. Paweł Piotr Kukiz
111
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
14
9. Janusz Marian Palikot
4
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
10
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 19 w Wiewiórczynie
1. Grzegorz Michał Braun
3
2. Andrzej Sebastian Duda
170
3. Adam Sebastian Jarubas
14
4. Bronisław Maria Komorowski
123
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
27
6. Marian Janusz Kowalski
1
7. Paweł Piotr Kukiz
104
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
17
9. Janusz Marian Palikot
3
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
8
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 20 w Łasku (Szpital - obwód zamknięty)
1. Grzegorz Michał Braun
0
2. Andrzej Sebastian Duda
23
3. Adam Sebastian Jarubas
2
4. Bronisław Maria Komorowski
14
5. Janusz Ryszard Korwin-Mikke
0
6. Marian Janusz Kowalski
0
7. Paweł Piotr Kukiz
5
8. Magdalena Agnieszka Ogórek
1
9. Janusz Marian Palikot
0
10. Paweł Jan Tanajno
0
11. Jacek Wilk
0
Reklamy "na celebrytę" - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?