III Bieg Leśny w Teodorach. Bieg na piątkę i marsz nordic walking [zdjęcia i wideo]

Wit L. Leśniewicz
W Teodorach koło Łasku rozegrano III Bieg Leśny. Organizatorem imprezy był Klub Sportowy Rajsport Sieradz Active Team wraz z sołectwem Teodory. Trasa to w 95 proc. tereny leśne w okolicach Teodorów.

Bieg na 5 km ukończyło 202 zawodniczek i zawodników. Najszybszy okazał się Wojciech Sowała, drugie miejsce zajął Paweł Kwiatkowski, a trzecie Marcin Krebs.

Wśród pań najszybsza była Katarzyna Ostojska, druga na mecie była Arleta Matysiak, a trzecia Karolina Matusiak.

W marszu nordic walking, także na 5 km, równych sobie nie miał Michał Osiński. Drugi na metę dotarł Ryszard Cyran, a trzeci Sławek Kacprzak.

W rywalizacji pań, pierwsza marsz ukończyła Anna Motyl, druga Agnieszka Krawętek, a trzecia Beata Marcinczak.

Rywalizacja na trasie toczyła się w temperaturze przekraczającej 35 stopnie Celsjusza. Metę osiągnęło 85 maszerujących.