Najmłodsi zawodnicy łaskiego MUKS Wodnik na podium Mistrzostw Okręgu Łódzkiego ZDJĘCIA

OPRAC.: red.
Najmłodsi zawodnicy łaskiego MUKS Wodnik na podium Mistrzostw Okręgu Łódzkiego
Najmłodsi zawodnicy łaskiego MUKS Wodnik na podium Mistrzostw Okręgu Łódzkiego mat. MUKS Wodnik Łask
Najmłodsi zawodnicy łaskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Wodnik" doskonale poradzili sobie podczas pływackich Mistrzostw Okręgu Łódzkiego dla 9, 10 i 11 latków.

Pływackie Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego dla 9,10 i 11 latków zorganizowane zostały przez Łódzki Okręgowy Związek Pływacki w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej. Łaski MUKS Wodnik reprezentowało 23 młodych zawodników.
Konkurencja była spora, bo rywalizowało ponad 100 młodychpływaków z 13 klubów.

Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego zakończone świetnymi wynikami naszych najmłodszych zawodników. Padło wiele rekordów życiowych, a dla niektórych były to pierwsze tak poważne zawody! Co to były za emocje, gratulacje dla wszystkich pływaków! - cieszą się w MUKS Wodnik

Amelia Karolak zdobyła 3 miejsce i brązowy medal w konkurencji 50m stylem dowolnym, natomiast konkurencję 50m stylem grzbietowym ukończyła z czasem 00:42,56, co dało jej wysokie 8 miejsce.
Mikołaj Adamiak, namłodszy zawodnik "Wodnika" przepłynął 25m stylem dowolnym z czasem 00:20,54 i uplasował się na 8 miejscu.
Zuzanna Tyc natomiast w konkurencji 25 m stylem dowolnym 9-latek przepłynęłą dystans z czasem 00:22:17, co dało jej 14. miejsce.