MKS Zduńska Wola wygrał z Kwiatkowicami [zdjęcia]

Lech Kulma
W 28 kolejce sieradzkiej klasy A rozegranej w niedzielę 18 maja, MKS Zduńska Wola pokonał na wyjeździe zespół LKS z Kwiatkowic 5:0. Był to 23 mecz wygrany w lidze przez zespół MKS, który nadal zasiada w fotelu lidera.

Mecz mógł się podobać nielicznie przybyłym kibicom z Kwiatkowic jak i ze Zduńskiej Woli. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana a oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje podbramkowe ale w bramkach dobrze spisywali się bramkarze obu zespołów.
Druga połowa to już należała do zawodników ze Zduńskiej Woli, a popis swoich umiejętności strzeleckich dał Łukasz Rakowski, który w ciągu 17 minut ustrzelił hat-tricka a jego kolega z drużyny Dawid Kępniak dołożył jeszcze dwa gole i MKS wygrał całe spotkanie.

LKS Kwiatkowice - MKS Zduńska Wola 0:5 (0:0)
Łukasz Rakowski 58.65,75 , Dawid Kępniak 82,86.

LKS Kwiatkowice : Rychlik - Pacholczyk,D.Gajdka,Grabowski,Stolarski,Bal,Witczak,Adamczyk,Michalak,Pietrzak,
Antoniewski,Gałęski,Marczak,Marek Gajdka- 49 lat.

MKS Zduńska Wola : Kruk - Sopur,Witczak,Krymarys,Ratajczyk,Rakowski,Masłowski,Juszczak,Pietrzykowski,