Kolejna wygrana MKS Zduńska Wola [zdjęcia]

Lech Kulma
Kolejna wygrana MKS Zduńska Wola. Tym razem drużyna Romualda Solarka pokonała kolejnego przeciwnika jakim był zespół Tęcza Brodnia, co pozwoliło utrzymać fotel lidera.

Mecz rozegrano w niedzielę. W 20 minucie w polu karnym został faulowany Łukasz Rakowski a sędzia podyktował rzut karny , sam poszkodowany zamienił go na bramkę i drużyna MKS objęła prowadzenie. Druga bramka padła w 44 minucie po indywidualnej akcji Karola Koseckiego . W drugiej połowie kolejne dwa gole dołożyli jeszcze Szymon Ratajczyk w 58 min. i ponownie Karol Kosecki 67 min. Pod koniec meczu brodnianie zmniejszyli rozmiary porażki po strzale Strzeszewskiego w 82 minucie..

Należy dodać, że w tej samej kolejce wicelider KS Chojne pokonało na wyjeździe trzeci zespół LKS Zapole 1:0. Więc koniec rozgrywek zapowiada się bardzo ciekawie . Za dwa tygodnie MKS podejmuje na własnym boisku KS Chojne ( 31 kolejka - niedziela, 08.06.2014 godz.11.oo ) a następnie wyjeżdża do Zapola .

MKS Zduńska Wola - Tęcza Brodnia 4:1 (2:0)

Strzelcy bramek: Rakowski 20' (k) , Kosecki 44' 67' , Ratajczyk 58' - Strzeszewski 82'.